Më mbaj mend (për 1 muaj)

Renis Gjoka - Cep Me Cep (Feat. Eneda Tarifa)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Renisi
Te premten dola un me shoket e mi
Thash sonte do pij do ta gdhij
Neser nje fillim i ri kushedi...
E keshtu deri ne mesnate
Me shoqnin nje dore gallate
Kur papritur erdhe ti aty u bona tap

Eneda
Sot e premte perseri dhe me vete thash
Do ta marr un me ngadal
Telefoni nuk ndal ama nuk kam qef me dal
Dhe ashtu si me bezdi dola gjithsesi
Uje pa gaz do te pi
E do te kthehem ne shtepi jo me gjate sdi te rrij

Renisi
Shoqet nuk te lane me gjate
U nda ne mes kjo nate
Dhe aty u zhduke ti
Si hirushja me magji

Eneda
U knaqem shum folem gjate
Nga shoqnia u kapa mat
Shum e lezetshme ish kjo nate
Kam menu se jam pa fat

Refreni
Oh kur te njoha une per dreq
Dhe askund spo te shoh me
Me fryme nuk ngopem dot
Cfare qenka valle ky mall
Skam ditur un asgje uh oh
Nga mendja ste heq dot

Renisi
Dhe kudo po te kerkoj
Vec per ty mendoj duhet te gjej
I rash Tiranes cep me cep
Po ja qe seshte e lehte

Eneda
Afer meje je e di
E ndiej E ndiej e di
I rash Tiranes cep me cep
Po ja qe seshte e lehte

Renisi
Shoqet nuk te lane me gjate
U nda ne mes kjo nate
Dhe aty u zhduke ti
Si hirushja me magji

Eneda
U knaqem shum folem gjate
Nga shoqnia u kapa mat
Shum e lezetshme ish kjo nate
Kam menu se jam pa fat

Refreni
Oh kur te njoha une per dreq
Dhe askund spo te shoh me
Me fryme nuk ngopem dot
Cfare qenka valle ky mall
Skam ditur un asgje uh oh
Nga mendja ste heq dot

Cfare qenka valle ky mall
Skam ditur un asgje uh oh
Nga mendja ste heq dot


Ky tekst u dërgua nga Amanda MihajRenis Gjoka
Featuring: Eneda Tarifa
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/06/2022
Muzika: Renis Gjoka & Eneda Tarifa
Teksti: Eneda Tarifa
Video Produksioni: MAX Production


Renis Gjoka - Cep Me Cep
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cep Me Cep".
3. Video është e këngës "Cep Me Cep", por nuk këndohet nga Renis Gjoka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Renis Gjoka:


Komente 0