A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Retrovizorja - Si Te Humba Ty  (Feat. Elina Duni)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Featuring

Elina Duni

Song from the album:

"I Kaltër"


E qeshura jote fluturonte
dhe netët detare asgjësonte.
Si iku si një vegim
ish thjesht një farcë ky zhgënjim.

Me cigaret e fundit ëndërronim
kur nata i rikthehej mëngjesit
ne këndonim.
Por ti je e pastër tashmë
nuk ka helm që të kthen më në vete.

Si iku si një vegim
ish thjesht një farcë ky zhgënjim.

Si të humba ty,
kaq thejsht, kaq çuditshëm.
Ti nuk je më aty,
kaq thjesht, kaq çuditshëm.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019