Rezarta Shkurta

Rrezarta Shkurta E Krahason Enver Hoxhën Me Luanin

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[16-10-2015]
Rezarta Shkurta i ka dedikuar një urim të veçantë sot ish diktatorit të Shqipërisë Enver Hoxhës. Ajo ka zgjedhur rrjetin e saj social në Instagram që të postojë një urim me rastin e ditëlindjes së tij.

“Sado te flasin, sado te mundohen te njollosin figuren per te ngritur tyren, sado te zhgarravisin mbi histori… Koha do tregoj dhe po tregon kush je ti e kush jan ata… Sa e doje ti kete vend e sa e duan ata!” - ka shkruar Rezarta.

Ndërkohë që e dimë të gjithë që ajo është e martuar me nipin e Enver Hooxhës, Ermal Hoxha i cili aktualisht ndodhet në burg.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Rrezarta Shkurta E Krahason Enver Hoxhën Me Luanin


Komente 0