Rezarta Shkurta

Rrezarta Shkurta Në Veshje Kombëtare Së Bashku Me Vajzën

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[28-10-2015]
Ka një kohë të gjatë që Rrezarta Shkurta i është përkushtuar më shumë pasionit për fotografinë duke lënë kështu anash muzikën.

Rrezarta së fundmi ka publikuar disa fotografi dhe video në të cilat është shfaqur me veshje tradicionale së bashku me vajzën e saj Hera’n, raporton Indeksonline.

Nën e bijë kanë shkëlqyer në veshjet shqiptare, ato edhe një herë kanë rikujtuar kulturën dhe veshjen e shqiptarëve.
 (Indeksonline)

Rrezarta Shkurta Në Veshje Kombëtare Së Bashku Me Vajzën


Komente 1