Rezarta Shkurta

Kjo është Fotoja Që I Jep Emocion Rrezarta Shkurtës

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[15-12-2015]
Këngëtarja Rezarta Shkurta fillimisht u bë e njohur si top modele, pastaj si këngëtare dhe në fakt Akademinë e Arteve e ka mbaruar për Pikturë.

Ndonëse të i ka të gjitha profesione dhe preferon secilin prej tyre, por ajo tash e një kohë merret më shumë me fotografinë, pasi ka hapur edhe studion e saj të fotove "Hera Company" në Tiranë.

Nuk na ka rastisur asnjëherë rasti që të shohim ndonjë foto paparazzi të këngëtares Shkurta, por ja që ajo ka vendosur ta publikojë vetë për fansat e saj.

Rezi ka publikuar një foto ku shihet vitin e kaluar në prapaskenën e Këngës Magjike teksa prsite me emocione për të kënduar:

“Sa emocion te bukur me jep kjo foto. Pak min para se te performoja🙏🏼 Motra ime eshte paparazzi i kesaj foto😍” , ka shkruar këngëtarja.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo është Fotoja Që I Jep Emocion Rrezarta Shkurtës


Komente 0