Rezarta Shkurta

Rezarta Shkurta E Fortë Edhe Pa Burrin

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[07-03-2015]
Të gjithë mendojnë se Rezarta Shkurta po vuan, pasi bashkëshorti i saj Ermal Hoxha është në burg. E gjithë historia se përse nipi i ish diktatorit shqiptar Enver Hoxha është në burg, tashmë dihen.

Ermali, siç dihet, është i martuar dhe ka një vajzë me këngëtaren e njohur Rezarta Shkurta. Kjo e fundit ka hapur edhe një kompani marketingu dhe fotografie, ku kryesisht fotografon fëmijë dhe gra shtatëzëna.

Siç kuptojmë, as në këto kohë të vështira për të, Rezarta nuk e ka stopuar punën, bile ajo po merret edhe me disa renovime të studios.

E, nëse mendonit se të gjitha punët dhe obligimet po i kryen me lot në sy, atëherë ju themi se po gaboheni. Shikoni foton.
 (Indeksonline)

Rezarta Shkurta E Fortë Edhe Pa Burrin


Komente 0