Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rezarta Shkurta - Je Vetëm Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Me rrembeve frymen
je nje engjell qe nuk vjen, jo me
ngadale po me harron
i dorezohem fatit
atij fati qe ne faj me sheh
sa keq qe do jetoj
do ti fshihem ketij mengjesi te ftohte
mbylli syte dhe fli dhe ti o bote

(refreni)(4x)
Linda me ty, do vdes me ty
ti jeto edhe per mua
je vetem ti, je vetem ti zemer
me mjafton te te dua
Rezarta Shkurta
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Turjan Hyska
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Rezarta Shkurta - Je Vetëm Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Vetëm Ti".
3. Video është e këngës "Je Vetëm Ti", por nuk këndohet nga Rezarta Shkurta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rezarta Shkurta:


Komente 0