Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rezarta Shkurta - Jo Naten Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

paqe e qetsi nje qytet ka tretur vetem nje njeri ni njeri i pafjetur.e
nuk e di ku do vej e nuk do te defrej diqka kerkon te gjej.
po qfar te mundon pse nuk ke deshir ti dashurin kerkon por ne erresir ti,
ai kerkon e kerkon e vrapon e vrapon por dot nuk e zbulon.

nje sy,sy

REF:2her
kot e kerkon i pafat(the nje her te rrish pa gjum jo)kur ti do si per inat
te largohesh dhe me shum jo)
kerkon ateher kerko dit,naten kerko per nje driiit,e sheh veq zemra jo syyt(dhe njeher te rrish pa gjum jo).

paqe dhe qetsi nje qytet ka tretur,vetem nje njeri ,ni njeri i pafjetur,e nuk e di ku do vej e nuk do te defrej diqka kerkon te gjej.
po qfar te mundon pse nuk ke deshir ti dashurin kerkon por ne erresir ti,
ai kerkon e kerkon e vrapon e vrapon por dot nuk e zbulon.

REF:2her
kot e kerkon i pafat(dhe njeher te rrish pa gjum jo)kur ti do si per inat(te largohesh dhe me shum jo)
kerkon ateher kerko dit,naten kerko per nje drit,e sheh veq zemra jo syt.
(dhe njeher te rrish pa gjum jo).

aaaaaaaa dhe njeher te rrish pa gjum jo.aaaaaaaaaa te largohesh me shum jo.aaaaaaaaaaa e sheh veq zemra jo syt.(dhe nje her te rrish pa gjum jo).

REF:1her
kot e kerkon i pafat(dhe njeher te rrish pa gjum jo)kerkon ateher kerko dit,naten kerko per nje drit,e sheh veq zemra jo syyyt.(dhe njeher te rrish pa gjum jo).

kot ekerkon i pafat
kerkon ateher kerko dit,naten kerko per nje drit e sheh veq zemra jo syt(dhe njeher te rrish pa gjum jo).


Ky tekst u dërgua nga Donika


Nuk kemi video për këtë këngë.


Rezarta Shkurta
Publikimi: 04/02/2009
Muzika: Genti Lako
Teksti: Arben Duka
Orkestrimi: Genti Lako


Rezarta Shkurta - Jo Naten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo Naten".
3. Video është e këngës "Jo Naten", por nuk këndohet nga Rezarta Shkurta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rezarta Shkurta:


Komente 0