Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rezarta Smaja & Klodian Kaçani - Dashuri Në Përjetësi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Ti je ndjenja për mua
Jetoji fjalët që thua
Ti fal netët e magjishme
Ti vetëm ti

Derisa të jesh ti
Ekzistenca vetë
Do të dua unë ty
Gjer në pafundësi
Thellë në shpirtin tim

Ti je deti trazuar
Dallga çdo çast mbi mua
Sa shpejt ëndrra ime zgjohet
Kur të kam ty

Derisa të jesh ti
Ekzistenca vetë
Do të dua unë ty
Gjer në pafundësi
Thelle në shpirtin tim
Je ti, jeta ime je
Dashuri në përjetësi


Rezarta Smaja & Klodian Kaçani - Dashuri Në Përjetësi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri Në Përjetësi".
3. Video është e këngës "Dashuri Në Përjetësi", por nuk këndohet nga Rezarta Smaja & Klodian Kaçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rezarta Smaja:


Komente 0