Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rezarta Smaja - E Jemja Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Sa e kandshme, e njomë
Asht nadja, kaq vonë
Akulli i shkrimë
Prej diellit verior
Po mjegulla ditën, shpresh më shqetëson
M'kujton kur ti, m'thirshe Lule Borë

Po dajren, dajren s'ma ke ble
As kotllën, kyt kotull të re
Hajt, hajt, hajt, hajt, hajt, hajt, hajt, shënoje
Po la-la-la-la-la-la-lapsën, mprehe
As lulet, nuk i kam prej tejet
Unazën unë e kam ble
Kafshoj jetën, si moll e kuqe
Pjal ta dish, unë jam e jemja nuse

Po dajren, dajren s'ma ke ble
As kotllën, kyt kotull të re
Hajt, hajt, hajt, hajt, hajt, hajt, hajt, shënoje
Po la-la-la-la-la-la-lapsën, mprehe
As lulet, nuk i kam prej tejet
Unazën unë e kam ble
Kafshoj jetën, si moll e kuqe
Pjal ta dish, unë jam e jemja nuse

[REF.:]
E jemja nuse (E jemja nuse)
E jemja nuse
E jemja nuse (E jemja nuse)
E jemja nuse

Sa e ath't dhe e ftoft, asht nata kaq vonë
Zi si korbi, nuk shof as ku eci
Po drita a piacës, kajherë më qetëson
M'kujton kur ti, m'thirshe Dashuri

Dajren, dajren s'ma ke ble
As kotllën, kyt kotull të re
Kafshoj jetën, si moll e kuqe
Pjal ta dish, unë jam e jemja nuse

[REF.:]
E jemja nuse (E jemja nuse)
E jemja nuse
E jemja nuse (E jemja nuse)
E jemja nuse
E jemja nuse (E jemja nuse)
E jemja nuse
E jemja nuse (E jemja nuse)
E jemja nuse


Rezarta Smaja - E Jemja Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Jemja Nuse".
3. Video është e këngës "E Jemja Nuse", por nuk këndohet nga Rezarta Smaja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rezarta Smaja:


Komente 0