Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rifadije Graiqevci - Prej Qe Jemi Nda

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prej Qe Jemi Nda".
3. Video është e këngës "Prej Qe Jemi Nda", por nuk këndohet nga Rifadije Graiqevci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rifadije Graiqevci - Prej Qe Jemi Nda  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Ardian Kastrati

Teksti:

Edi Krasniqi (Edi)

Komente

Asnjë Koment

10/01/2020

2020-01-10T16:50:21+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prej Qe Jemi Nda" kënduar nga Rifadije Graiqevci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rifadije Graiqevci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ela Muja. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Jam vetem vetem
Dimer e ersir kam frik
don jeten jeten
jam msu me tpas afer dashni

Se pa ty pa ty
Jeta eshte ferr pa ty
Ti zemren ma ke kthy
Prej qe ike zemren ma ke thy

Prej qe jemi nda syt e mi jan tha
Lotet kan shteru e zemra don me tpa
Jam e lodhur prej largsis
E helmume prej dashnis

Prej qe jemi nda syt e mi jan tha
Lotet kan shteru e zemra don me tpa
Jam e lodhur prej largsis
E helmume prej dashnis

Jam vetem vetem
Dimer e ersir kam frik
don jeten jeten
jam msu me tpas afer dashni

Se pa ty pa ty
Jeta eshte ferr pa ty
Ti zemren ma ke kthy
Prej qe ike zemren ma ke thy

Prej qe jemi nda syt e mi jan tha
Lotet kan shteru e zemra don me tpa
Jam e lodhur prej largsis
E helmume prej dashnis

Qe prej jemi nda syt e mi jan tha
Lotet kan shteru e zemra don me tpa
Jam e lodhur prej largsis
E helmume prej dashnisMë Shumë Këngë Nga Rifadije Grajqevci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet