TEKSTESHQIP

Rifat Berisha & Mehdi Berisha
Moj E Mira N'ato Maje
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj E Mira N'ato Maje" kënduar nga Rifat Berisha & Mehdi Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozimi dhe teksti vjen e realizuar nga Rifat Berisha, teksa autor i orkestrimit është Drinor Zymberi.