TEKSTESHQIP

Rina Fermini
Asnjona
Lyrics

1.Krejt vemenjen ta kom dhan
gjithcka un me shum un i kom lan
i lash krejt nga dashnia
shoqnin e qefet e mia
Ti ske dit kurr mem vlersu
e shum praktik ke ba me mu
megjithse ti e ke tepru
veç se e ke dit qe du...

Ref:Bona un qka bona
cka nuk bon asnjona /2x
per ty i lash tona
veç per ty veç per ty...

2.Sa e sa her ta kam than
qysh e lyp edhe e gjan
asnjiher ti nuk je nal
prej vetes kom dal
Ti ske dit kurr mem vlersu
e shum praktik ke ba me mu
megjithse ti e ke tepru
veç se e ke dit qe du...

Ref:Bona un qka bona
cka nuk bon asnonja /2x
per ty i lash tona
veç per ty veç per ty...

3.Ti je rrit dhe menon
ma lendove zemren /2x
ma lendove shpirtin
Vec per ty veç per ty...

Ref:Bona un qka bona
cka nuk bon asnjona /2x
per ty i lash tona
veç per ty veç per ty...

DËRGOI:
INFO
Ky krijim muzikor erdhi tek fansat i përpunuar në dimensionin vizual me një videoklip muzikor, të cilin e punoi XL Films. Videoklipi u publikua me datë 6 Nëntor 2021. Autor i tekstit është Ghulo, okestracioni e përshtati Dardan Osmanollaj, ndërsa produksioni në studio ka punuar si autor 2Ton.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200