TEKSTESHQIP

Rinka
Marijuana
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Marijuana" kënduar nga Rinka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Materiali muzikor është finalizuar tek audienca e gjerë i realizuar në aspektin vizual edhe me videoklip, video produksioni i të cilit është punuar nga Kotorri. Ky videoklip u publikua me datë 3 Korrik 2023. Këngës i janë përshtatur vargjet nga Ghulo, okestracionin e krijoi ERO (Eroll Osmani), ndërsa për produksionin janë kujdesur Granit Gashi & Dardd.