Rita Ora

Rita Ora "Bëhet” Gangstere, Duket Si E Dehur

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[21-01-2016]
Këngëtarja Rita ora ka postuar një foto mbrëmë në rrjetin e saj në Snap Chatt, ku është fotografuar nga makina e saj.

Në foto ajo shihet me flokët e shthurura dhe me një grim shumë të rëndë i cili e bën të duket si gangstere dhe e dehur.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Rita Ora “Bëhet” Gangstere, Duket Si E Dehur


Komente 0