TEKSTESHQIP

Ronela Hajati
Shikimet
Lyrics
(Feat. Marseli)

Marseli:
Ato syt e tua
qe ma moren zemren mua
A sa jam fiksuar
me shikim shikimet e tua
Shiki shiki shiki shikimet (2X)

Ronela:
U nala nuk ka mo lezet (nuk ka mo lezet ma bejbe)
Ti fala e spo muj me fjet (e spo muj me fjet)
A ke menu najhere per mu
A ke menu a ke menu
A do guxosh najhere per mu
Me rreziku me mu afru
Ani ani diten engjell naten dreq
Ani ani pse po bohesh djal i keq

Marseli:
Ato syt e tua
Qe ma moren zemren mua
A sa jam fiksuar
Me shikim shikimet e tua
Shiki shiki shiki shikimet (2X)

Ronela:
A rreje a mdojshe
Filma po mi bojshe
Mos u merzit zemer e kam thjesht shoqe
Po ca shoqe mo se boll tkam duru
Lojna zemra jeme sun i bon me mu
A ke menu najhere per mu
A ke menu a ke menu
A do guxosh najhere per mu
Me rreziku me mu afru
Ani ani diten engjell naten dreq
Ani ani pse po bohesh djal i keq

Marseli:
Ato syt e tua
Qe ma moren zemren mua
A sa jam fiksuar
Me shikim shikimet e tua
Shiki shiki shiki shikimet (2X)

Ronela:
Leni llafet nuk takona
Shoqja po te pret
Mu harru ma mir do bojna
Ndryshe ki me hek
Ata syt e tua
Qe ma moren shpirtin mua
Edhe pse po vuaj
Nuk i dua sjan per mua

Marseli:
Ato syt e tua
qe ma moren zemren mua
A sa jam fiksuar
Me shikim shikimet e tua
Shiki shiki shiki shikimet (2X)
INFO
Gjithçka u prit shumë mirë edhe falë faktit, që ky projekt është paraqitur tek audienca i përpunuar mjaft mirë edhe me klip muzikor, produksioni i të cilit u krijua nga Fullmoon Production, teksa regjia e videos u mor përsipër nga The Claudia. Ky videoklip u publikua me datë 24 Qershor 2023. Muzikën dhe produksionin në studio e shkroi Edlir Begolli, teksa për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin Edlir Begolli & Ronela Hajati.