Rosela Gjylbegu

Rosela Gjylbegu, Formula E Dashurise

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-04-2012]
Këngëtarja Rosela Gjylbegu, ka lansuar videoklipin e saj më të ri, në duet me këngëtarin kosovar Sinan Vllasaliu.
"Formula e lumturisë" titullohet kënga më e re dyshes. Videoklipi i kësaj kënge është realizuar në Shkup, i punuar nga Alexnader.
Rosela ka falënderuar të gjithë për mbështetjen që janë duke i dhënë për këtë këngë.

"Vetëm 48 orë, dhe kënga ka më shumë se 10.000 shikues në Youtube. Ju falënderojë pafundësisht për mbështetjen tuaj, pa ju asgjë nuk do ishte e mundur", është shprehur këngëtarja në statusin e saj në Facebook.
 (Telegrafi)

Rosela Gjylbegu, Formula E Dashurise


Komente 0