Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rosela Gjylbegu - Duart Hapur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  112Ka lind Dielli
Erdh’ mengjesi
Zgjohen bashke qiell e det
Ja dhe toka nis e flet

Sa shume etje
Per buzeqeshje
Sa shume shprese, e drite
Pas e lame cdo lendim

REF.:
Jemi bashke
Sot me prane
Per me u dasht’
E me fale’
Asht’ dite e g’zume plot miresi
Asht dita jone plot me dashni
Asht’ Bajram
Jemi bashke
Per me (u) dasht'
E me fale’
Asht’ dite e g’zume plot me miresi
dita jone plot me dashni

Lum kush n’ zemer
Asht’ i bardhe
Lum kush di me dhane
Duart hapur di me i mbajt’

REF.:
Jemi bashke
Sot me prane
Per me u dasht’
E me fale’
Asht’ dite e g’zume plot miresi
Asht dita jone plot me dashni
Asht’ Bajram
Jemi bashke
Per me (u) dasht'
E me fale’
Asht’ dite e g’zume plot me miresi
dita jone plot me dashni
Rosela Gjylbegu
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/05/2021
Muzika: Enis Mullaj
Teksti: Eriona Rushiti
Orkestrimi: Enis Mullaj
Video Produksioni: Ar Visual
Director: Edlira Baholli Panoti
Editing: Edlira Baholli Panoti
Acoustic And Electric Guitars: Tiri GjociRosela Gjylbegu - Duart Hapur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duart Hapur".
3. Video është e këngës "Duart Hapur", por nuk këndohet nga Rosela Gjylbegu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

50

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Rosela Gjylbegu:


Komente 0