Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Ibrahimi & Renato Jaho - Kush Ka Faj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Si tja bej o shoke vall me syzezen jam ne hall, dje nga porta duke dal jemi grindur per nje fjal. Dit per dit avaz e ke ne shtepi dhe kafene mos ketu moj mos atje koken mbrapa mos ma kthe.(Mos ketu mos atje kam merak se bota sheh).Bota sheh le te flas le te flas se kan avaz nga zilia le te plas sa her te na shohin bashk 2×.E bej se te kam merak si cdo djal e kam ne gjak, e bej se te kam merak mos me bej te thyj ne hak. Ma more shpirtin ma more mu qepe mu bere rrodhe dje ku ishe me ke fole kush te mori sapo dole.(Ku e pe si e pe koken mbrapa mos ma kthe).Bota sheh le te flas le te flas se kan avaz nga zilia le te plas sa her te na shohin bashk 2×.Kush e ka fajin se di kush e ka ma thuaj ti e di o zemer e di bota qe na ka zili 2×.


Ky tekst u dërgua nga I wont tell.Rovena Ibrahimi & Renato Jaho
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/04/2023
Teksti: Nexhip Seraj
Orkestrimi: Mario Bregu
Video Produksioni: Ar Visual
Produksioni: Mario Bregu


Rovena Ibrahimi & Renato Jaho - Kush Ka Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Ka Faj".
3. Video është e këngës "Kush Ka Faj", por nuk këndohet nga Rovena Ibrahimi & Renato Jaho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Ibrahimi:


Komente 0