Audio

Rovena Stefa - Ku Je Ti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/06/2003

2003-06-29T12:00:00

Këngë e albumit:

"Paraja"
Ku je ti
Ku u humbe
Ku je ti

Je me tjeter apo vetem
Te lutem me trego
Ne sy me shiko

Per ne dy dhe qielli po qan
Ti je vetem vetem une jam
Nje gremine e thelle ne na ndan
Sikur thote, fundi sot
Smund te dua sot

Ku je ti
Ne sy dot nuk me sheh
Ku je ti
Vetem mua si me le
Thuaj mos nguro
Fundi eshte dhe shko

Per ne dy dhe qielli po qan
Ti je vetem vetem une jam
Nje gremine e thelle ne na ndan
Sikur thote, fundi sot
Smund te dua sot


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:

Më Shumë...