A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Rovena Stefa & Altin Shira - Per Nje Kafe


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/11/2008

2008-11-03T00:53:37

Më Shumë Nga

Altin Shira


(altin shira)
te shikoj tek diskoteka
je ma e mira pak me drreka
po me thuaj cila je
qe per ty un te bëj be

(rovena stefa)
cfar të them un ty or djal
nuk po mundem te gjej fjal
me shikimin qe me dhe
zemren time ti e ke

(altin shira)
per nje kafe ne mengjes
kam shum dit qe rri e pres
un e di se ti do vish
për ty bej gjithcka ta dish

(rovena stefa)
mos u ngut ti more djal
merri punet dal nga dal
fjal shpejt mos me kerko
se ne shpirt ta kam then po

(altin shira)
vajz e bukur je e mir
te kem pran un kam deshir
me kto lajka qe ke ti
m'dogje prush m'bere hi

(rovena stefa)
prrushi m'djeg dhe mu or djal
se per ty un kam shum mall
merre zemren ta kam fal
se pa ty ajo do n'dal

(altin shira)
per nje kafe ne mengjes
kam shum dit qe rri e pres
un e di se ti do vish
për ty bej gjithcka ta dish

(rovena stefa)
mos u ngut ti more djal
merri punet dal nga dal
fjal shpejt mos me kerko
se ne shpirt ta kam then po

na nana nai nanan

(altin shira)
per nje kafe ne mengjes
kam shum dit qe rri e pres
un e di se ti do vish
për ty bej gjithcka ta dish

(rovena stefa)
mos u ngut ti more djal
merri punet dal nga dal
fjal shpejt mos me kerko
se ne shpirt ta kam then po


Ky tekst u dërgua nga  linda
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019