Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Zemra Te Thrret Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Kur ulem mendohem bota me ndryshohet kriza e dashurise si te tejkalohet une te du e ti n'kurbet asnje nate nuk jam e qete kurbetqar zemra te thrret se vetmia po me vret.

Ref.. Amanet o amanet mos rri djalo ma n'kurbet se gurbeti shume i ran zemrat tona po naj ndane

Kalojne ditet e une pres me thirrje te pershendes per ty malli po me mbyte asnje dite s'me teren syte une ketu e ti n'kurbet asnje nate nuk jam e qete kurbetqar zemra te thrret se vetmia po me vret .

Ref.. Amanet o amanet mos rri djalon'kurbet se kurbetishume i ran zemrat tona po naj ndane 2x........Nuk kemi video për këtë këngë.


Rovena Stefa
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Agim Gashi
Teksti: Agim Gashi
Orkestrimi: Ardian Kastrati


Rovena Stefa - Zemra Te Thrret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Te Thrret".
3. Video është e këngës "Zemra Te Thrret", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0