Official Video

Rovena Stefa - Tundi Vallet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/01/2010

2010-01-11T19:00:24ku je sot ku ishe mbreme nuse moj nuse gjani te pruri ne kendin tende ai moj kapetani tani sje me si me pare nuse moj nuse hene tani ke dy baballare amoj dhe dy nena.

tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet.

o dhender na merr nje valle opo hajde na ndero merre nusen me ngadale hajde moj flutro me ja marre ti pergjigje dhender o dhender o digje moj shamine digje digje flaken ohh.

tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet.

mbledhu o baba e nene opo hajde ju te paret pastaj dajot edhe hallat edhe xhaxhallaret se qu ndes e mori flake hopo ajde gjith shtepia se u ngriten dor per dore opo miqesia.

tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet.

tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet.


Ky tekst u dërgua nga Derguer Nga Nesa
Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:

Më Shumë...