Live Video

Top 200

Rovena Stefa & Sala Jashari - Amaneti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  509

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/10/2012

2012-10-17T20:12:40

Më Shumë Nga

Sala Jashari
Moter ooooo, moj e vogla moter
Dy flamuj, si t'valojn n'ket voter
Një e kam
Shqipen dy krenare
Nje e kam
Se nuk pata qare.

Jem nji toke nji komb nji emer
Nji flamur e kem ne zemer
Jemi nje nga lashtesia
Toka jone eshte Shqiperia

Do te jemi nje
Ose sot ose kurr
Shqip ku flitet per mbi dhe
Let valoj veq nji flamur
Vetem kur t'jetoj
Ne nje shtet me ty
At'her do ti them
Amaneti bac u kry

Moter o motra ime e madhe
Po na ndajn edhe kesaj radhe
Jem nji toke
E kem nji te par
Veq s'pranoj te jemi te ndar

Jem nji toke nji komb nje emer
Nji flamur e kem ne zemer
Jemi nje nga lashtesija
Toka jone eshte Shqiperia

Do te jemi nje
Ose sot ose kurr
Shqip ku flitet per mbi dhe
Let valoj veq nji flamur
Vetem kur t'jetoj
Ne nje shtet me ty
At'her do ti them
Amaneti bac u kry

(Muzika)

Do te jemi nje
Ose sot ose kurr
Shqip ku flitet per mbi dhe
Let valoj veq nji flamur
Vetem kur t'jetoj
Ne nje shtet me ty
At'her do ti them
Amaneti bac u kry


Ky tekst u dërgua nga Avdi   Mirdita   Avdi80Kartolina (1)

2017-10-26 20:04:05
Do te jemi nje
Ose sot ose kurr
Shqip ku flitet per mbi dhe
Let valoj veq nje flamur

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:

Më Shumë...