Live Video

Rovena Stefa - Kur Ta Don Muzika  (Feat. Shpat Kasapi & Mergim Mjeku)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/12/2015

2015-12-17T17:12:53

Featuring

Mergim Mjeku

Featuring

Shpat KasapiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Ta Don Muzika" kënduar nga Rovena Stefa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rovena Stefa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:

Më Shumë...