Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Rovena Stefa, Lindita Kryeziu & Gjyle Qollaku - Kenga E Rrushit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga E Rrushit".
3. Video është e këngës "Kenga E Rrushit", por nuk këndohet nga Rovena Stefa, Lindita Kryeziu & Gjyle Qollaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Rovena Stefa, Lindita Kryeziu & Gjyle Qollaku - Kenga E Rrushit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Orkestrimi:

Naim Krasniqi

Komente

Asnjë Koment

31/12/2015

2015-12-31T14:54:10+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenga E Rrushit" kënduar nga Rovena Stefa, Lindita Kryeziu & Gjyle Qollaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 11 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
11

DËRGO TEKSTIN

Orkestrimi: Naim KrasniqiMë Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë