A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Rovena Stefa - Mikja Ime


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/12/2018

2018-12-29T13:18:48

Lyrics:

Avni Qahili

Production:

Rovena Stefa


Sa shumë tronditës
Ish’ ai moment kur t’pash’ me sy
Më mirë t’më vrisje
Sesa të jem dëshmi

E ledhatoje, i thoje
se e doje shumë
I njëjtë ish çdo premtim
Vetëm që s’isha unë

O mikja ime janë vetëm premtime
Mos i beso se të gjitha ai t’i merr
Ne fund largohet aspak nuk shqetësohet
Që la një zemër te thyer përherë Oooo

Refreni
E them si femër e thyer në zemër
E jo si ish e dashura e tij
Unë e pranoj se pak xhelozoj
Emrin e ka Tradhëti

Një çast mendova
Se është një ëndërr shumë e trishtë
Jo jo gabova
Ishte ai realisht

e-Cards (2)

U krijua nga Erisa muhja 2019-01-02 20:16:36
O mikja ime
Janë vetëm
premtime
2019-01-01 13:28:45
Një çast mendova
Se është një ëndërr
shumë e trishtë
Jo, jo gabova
Ishte ai realisht

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019