TEKSTESHQIP

Rovena Stefa
Ne Agime Te Kerkoj
Lyrics

Kaloi edhe kjo dite
Ky mengjes pa ty
Kaloi edhe kjo nate,e gjate
Pa gjume ne sy pa ty

Dhe s’dua te besoj
se te gjitha kane kaluar
shikimi yt cdo gje me flet
cdo gje me ka treguar

Edhe se cdo gje per ne kaloi
Edhe se cdo gje per ne mbaroi
Ne syte e tu ne syte e mi
mall I fshehur dhembshuri

edhe se, tani je I huaj
mallin dot per ty jo nuk e shuaj
ne syte e tu ne syte e mi
lot I fshehur nostalgji
lot I fshehur nostalgji

DËRGOI: