Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rozana Radi - Kiss Me Rozy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kiss Me Rozy".
3. Video është e këngës "Kiss Me Rozy", por nuk këndohet nga Rozana Radi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rozana Radi - Kiss Me Rozy  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2011 Vol.1"

Komente

1 🔥

30/07/2011

2011-07-30T17:16:41+00:00Qdo minut te dites ime
te kam patur shpirt
qdo dy fjal e treta ishte
zemer mos me ik

Te doja me doje
ne u deshem shum
te thoja me thoje
rrim dhe pak pa gjum

Ref (2x):
Rri dhe pak rri dhe pak
me ka marre malli shume
te me puthesh prap

Ti nuk pe din e spo don
me nje tjeter me kan
jam kryeveper shum here
edhe vet e ke than

Me bling bling O-Okey
une hitin ta thej
e-ej sillu n'qytet Rozi
po kalon knej

Kiss me rozy one more time
one one one more tim
kiss me rozy one more time
one one one more

Te doja me doje
ne u deshem shum
te thoja me thoje
rrim dhe pak pa gjum

Ref (2x):
Rri dhe pak rri dhe pak
me ka marre malli shume
te me puthesh prap

Ti nuk pe din e spo don
me nje tjeter me kan
jam kryeveper shum here
edhe vet e ke than

Me bling bling O-Okey
une hitin ta thej
e-ej sillu n'qytet Rozi
po kalon knej

Kiss me rozy one more time
one one one more tim
kiss me rozy one more time
one one one more


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa
Më Shumë Këngë Nga Rozana Radi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet