Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Rozana Radi - Ne Tren Per Ne Prizren  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

03/08/2011

2011-08-03T08:15:40+00:00se di a ju kam treguar
e kam ni kang o shum te mir
o plot gurizaj por me nje hir
e me se miri e kendoj
dhe e percjellin mir
e kam ni kang o pa mbarim o edhe peja o e ka ndi ne lan e ne qarshi e ne dardani
skam lan kend o pa e permend dashuris o i kam lan vend dashuris o i kam lan vend
o ne tren per perzeren e mua nje her me ka then
nje plak kenga halleve u ben lak
kenga halleve u ben lak
o se jeta nuk eshte kajmak
o nuk ehte kajmak
e kam ni kang o pa e tepruar eshte e lehte per ta kenduar e mahalla nuk eshte nje thmi qe nuk e di . e kam ni kang o pa mbarim o tan KOSOVA o e ka ndi e me se miri e kendoj e kendon edhe ti .skam lan vend o pa e permend (2x)


Më Shumë Këngë Nga Rozana Radi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet