Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rudi - Love Story (Feat. Zaimina Vasjari)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

vetem se je e zemeruar une duhet te filloj te flas, cofte edhe dicka pa shkas, se vetem fjalet e mia zemerimin ta lene pas, se une jetoj per ty bej cdo gje per ty se ti je engjelli qe me drejtove ne parajse te hy. Por une jam djali qe kupton jam ai qe ti beson, jam djali tek i cili ti ke respektin qe kerkon, tani njerezit flasin per ne per ne dhe fjale te kota, te zhytur ne pasion te distancuar nga bota une e ti te humbur ne dashurine jetojme ne enderren tone ushqejme dhe xhelozi, sepse ata qe na kane inat nuk duan te na shohin gjate por ky eshte vetem fillimi ata duhet ta kene te qarte po ku ka nje yll si ti ku ka qe shkelqen e ndricon aq sa dhe diellin verbon nje rrepist e nje miss tashme ne mikrofon se ndjenjat tona preken llogjika ime tretet sado larg qe te jesh aroma jote mbetet se neqoftese ne nje cast mua me duhet te largohem ti me rremben mendimet e une nuk perqendrohem se ndjej zerin tend qe flet e ndjej zerin tend qe flet tani po kthehem sepse ti po me pret.

ref: Kur ti nuk ndodhesh prane meje erresira sa me frikeson prandaj dua te te kem perhere une prane e diell te kem gjithmone.vetem une ti si ne nje perralle vetem une e ti sa tinguj sa fjale vetem ne te dy ne endrra me more and here is our love story.

tani te gjithe shoket thone se kam ndryshuar jam larguar por une se kam kuptuar se ty te jam perkushtuar nje nga duetet me te kerkuar vjen i mbushur me mosperfillje per njerez te deshtuar qe zilia i ka pushtuar. kur jemi bashke nen efektin e alkoolit ne humbasin kontrollin smoking weed e ... tonight we rrolin come on babygirl sonte cdo gje mund t nodhin fragmente dashurie ne mendjen tone nje shikim eshte nje fortun nje prekje nje rrufe zemer ti pran me ke ne heshtje buzet flasin psheretimat n'heshtje vrasin veshtrime qe rreshqasin mbi trupin tend perplasin ti me nje rrep star 100% shqiptar te shkrire te njeni tjetri gjithmon te pandar s'me pelqen te degjoj e me pelqen kur flet edhe refreni i kenges sime zeri yt qe thrret zeri yt thrret bejbe


Ky tekst u dërgua nga  dianaRudi
Featuring: Zaimina Vasjari
Publikimi: 01/12/2003
Muzika: Jetmir Mehmeti
Teksti: Rudi
Orkestrimi: Jetmir Mehmeti


Rudi - Love Story
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love Story".
3. Video është e këngës "Love Story", por nuk këndohet nga Rudi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rudi:


Komente 0