Më mbaj mend (për 1 muaj)

S4MM & Noizy - Puerto Rico Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  33

[S4MM:]
Yeah, ey yo, dance for me, dance for me
Hajde, hajde, dance for me, dance for me

Qija ropt merre dhezi kejt
merre qojë nalt
Deri sa ti kap tensioni
Shawty ma kadal ti skone normal
Midis policis tu pi ilegal
O ka helmon sikur kimikal
Zemra helmon krejt e prish o pi Tirone

E bukur meksikane, prej Tirone, prej Tirone
E bukur meksikane

Shawty, pe lun si Puerto Rico, Rico, Rico
Rico, Rico, Rico
Rico, Rico, Rico
Rico, Rico
Shawty, pe lun si Puerto Rico, Rico, Rico
Puerto Rico, Rico, Rico
Puerto Rico, Rico, Rico
Puerto Rico, Rico, Rico

[Noizy:]
Noizy track suit and TN’s
she said she never f**k inna di benz,
I remain on top of the rest like a vest,
I’m protected smundesh mem cek,

I’m a rider - cuna mrena grupit si sniper,
Hyper - sa hi mrena nclub man a fighter,
Fighter - she a ride or die and I like her,
Like her
Role that weed up ndeze flaken

Gang member ye prej fillimi,
prap ky zini prap ky Zini,
Money dance - si ma I miri,
Nese dun vemendje Kapen Krejt te I imi,

The ting go bo bo the ting go,
Nrrep I pa prekshem si nio
EDhe banken e kam me shum zero,
Dhe zini para Zero’s like hero

[REF. S4MM:]
Shawty, pe lun si Puerto Rico, Rico, Rico
Rico, Rico, Rico
Rico, Rico, Rico
Rico, Rico
Shawty, pe lun si Puerto Rico, Rico, Rico
Puerto Rico, Rico, Rico
Puerto Rico, Rico, Rico
Puerto Rico, Rico, Rico


Ky tekst u dërgua nga  MassarentiS4MM & Noizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/08/2020
Teksti: S4MM & Noizy
Video Produksioni: Cinegr8
Prod: Niza, Don Gima, Typhoon
Mix: Don Gima, Niza
Master: Benjamin Savignoni
Executive Producer: Enis Bafti
Thnx To: Boutique Estilo &
Makeup: Nora RrahmaniS4MM & Noizy - Puerto Rico
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Puerto Rico".
3. Video është e këngës "Puerto Rico", por nuk këndohet nga S4MM & Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga S4MM:


Komente 1