Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabiani - Me Thuaj Te Dua (Feat. Katia)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40

Rrugeve kalon ecen dhe perdridhesh me sy provokon djemt i ben me hije ste intereson kur nga pas te vijen sa i lendon gjysem zhveshur je kerthiza perjashta djemt i ve ne stres te gjith i ze vapa
luan ti me to qesh ti edhe tallesh por me kujdes

Une se hapa thesin qe per mua djemt vdesin se ska femen tjetur ku ata te mund te shkojn qfar ti bej nenes natyr qe ma fali kete fytyr babin une e dua mami rri me mua po me shum te dashurin ate une dua se kam qef te bej jet dua jeten aventur se e kam nje djal buriz dhe spo dua te leviz qfar me duhesh edhe ti e kam nje pse ti bej dy

Me thuaj te dua se po vuaj eja dhe mos luaj ti me mua etjen ti ma shuaj buzet tua se pa puthje eja dhe nje fjal,me thuaj te dua se po vuaj eja dhe mos luaj ti me mua etjen ti ma shuaj buzet tua se pa puthje me nje fjal me mungon.
Jo ti ske perse qe keshtu te sillesh beso me mundon zemra per ty digjet dhe kur ti kercen diskoteka dridhet sa me pelqen
gjysme zhveshur je kerthiza perjashta djemt i ve ne stress te gjith i ze vapa luan ti me to qesh ti edhe tallesh po me kujdes

Une se hapa thesin qe per mua djemt vdesin se ska femen tjeter ku ato te mund te shkojn qfar ti bej nenes natyr qe ma fali kete fytyr babi une e dua mami rri me mua po me shum te dashurin ate une e dua se kam qef te bej jete dua jeten aventur se e kam nje djal buriz dhe spo dua te leviz qfar me duhesh edhe ti e kam nje pse ti bej dy

Me thuaj te dua se po vuaj eja dhe mos luaj ti me mua etjen ti ma shuaj buzet tua se pa puthje eja dhe nje fjal me thuaj te dua se po vuaj eja dhe mos luaj ti me mua etjen ti ma shuaj buzet tua se pa puthje e nje fjal me mungon

me thuaj te dua se po vuaj eja dhe mos luaj ti me mua etjen ti ma shuaj buzet tua se pa puthje eja dhe nje fjal me thuaj te dua se po vuaj eja dhe mos luaj ti me mua etjen ti ma shuaj buzet tua se pa puthje eja me nje fjal me mungon...


Ky tekst u dërgua nga E.b.   AlbanmSabiani
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Gramoz Kozeli
Teksti: Sabiani & Gjergj Jorgaqi
Orkestrimi: Gramoz Kozeli


Sabiani - Me Thuaj Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Thuaj Te Dua".
3. Video është e këngës "Me Thuaj Te Dua", por nuk këndohet nga Sabiani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabiani:


Komente 0