Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabiani - Je E Bukur Moj Shejtane (Feat. Eriosti)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Para se te vdiste gjyshi
Seç me la nje porosi
Ki kujdes me tha
Nipçe mos bjer ti ne dashuri

refreni (x2)

Se pa burra tha
??? me mustaqe
Qe per nje shikim prej femre
E benin veten teneqe
x2.

Kur aq embel ti me flet
Me shkon pulsi 120
Po deftoj te bej kujdes
Dashuria mua po me vdes

refreni (x2)
Ne qytet je number one
Ke parajsen ne fustan
Je e embel porsi shega
Nga ty le te me vije vdekja

x2.

Je e bukur moj shejtane
Flet me djale tek Tirane
Je e vogel por mizore
Rrumbullak si topa bore
refreni (x2)

Me keshillon babai
Ne jete te kem sukses
Se dal te fitoj pare
Te blej apo te shes
x2.

Puno dhe jashte orarit
Me thote me hon orare
Ajo qe ke per krahu
Nuk donte me kurre pare

Kur aq embel ti mua me flet
Me shkon pulsi 120
Po deftoj te bej kujdes
Dashuria mua po me vdes

refreni (x2)
Ne qytet je number one
Ke parajsen ne fustan
Je e embel porsi shega
Nga ty le te me vije vdekja

Je e bukur moj shejtane
Flet me djale tek Tirane
Je e vogel por mizore
Rrumbullak si topa bore

refreni (x2)

Kur aq embel ti me flet
Me shkon pulsi 120
Po deftoj te bej kujdes
Dashuria mua po me vdes

x2.
Ne qytet je number one
Ke parajsen ne fustan
Je e embel porsi shega
Nga ty le te me vije vdekja

REF..:

Je e bukur moj shejtane
Flet me djale tek Tirane
Je e vogel por mizore
Rrumbullak si topa bore x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiSabiani
Featuring: Eriosti
Publikimi: 24/05/2004
Festivali: Top Fest 1
Muzika: Genti Lako
Teksti: Armand Trebicka
Orkestrimi: Genti Lako


Sabiani - Je E Bukur Moj Shejtane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je E Bukur Moj Shejtane".
3. Video është e këngës "Je E Bukur Moj Shejtane", por nuk këndohet nga Sabiani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabiani:


Komente 0