Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sabiani - Me Mungon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00

Teksti:

Armand Trebicka

Orkestrimi:

Adrian Hila

Këngë e albumit:

"Sabian 3"
me duhet te shkoj ne tjer shkoll edhe pse kete se deshiroj por esht me e mire per te gjith te largohem e te harroj pergjithmoon te deshta ket smuj ta mohoj me deshte me pas gjithgjka ndryshon
reX2
perqafom ti o shpirt se ma sdo mi puthesh keta sy.
tani kit dashuri e kam shenderruar ne hakmarje e ne urrejteje qe shum me ke lenduaa kurr mos me kujto se me vrave dhe gjithqka ka mar fund von esht te qajshse dorajem nuka forc per te fshir lote e tu


Ky tekst u dërgua nga Merggimm
Më Shumë Këngë Nga Sabiani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet