Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabiani - Pa Hile (Feat. Flori Lloga)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Te doja pa hile, hile
Un ty pa hile, hile
Dhe pse kjo dashni mbaroi
Me doje pa hile, hile
Zemer, pa hile, hile
Ne te dy ishim njesoj

Kush do te doj me shum se un
A e ke mendu, a e ke mendu mbrenda vetes
Ndoshta nje dit perseri, do themi "te du"
Dhe pse humbem dashnin e jetes

Doja
Zemres tende t'fala un ti coja
E ti thoja se vazhdoj ta du akoma
Nuk po mundem un nga shpirti ta largoja
E te harroja

Te doja pa hile, hile
Un ty pa hile, hile
Dhe pse kjo dashni mbaroi
Me doje pa hile, hile
Zemer, pa hile, hile
Ne te dy ishim njesoj

Te doja pa pa hile, hile
Un ty pa pa hile, hile
Dhe pse kjo dashni mbaroi
Me doje pa pa hile, hile
Zemer, pa pa hile, hile
Ne te dy ishim njesoj

Si ty nuk do me doj njeri
Me veten e di, me veten e di, jeta ime
I dham te gjitha shpirti im
Per kte dashuri, per kte dashuri te dy ne

Doja
Zemres tende t'fala un ti coja
E ti thoja se vazhdoj ta du akoma
Nuk po mundem un nga shpirti ta largoja
E te harroja

Te doja pa hile, hile
Un ty pa hile, hile
Dhe pse kjo dashni mbaroi
Me doje pa hile, hile
Zemer, pa hile, hile
Ne te dy ishim njesoj

Te doja pa pa hile, hile
Un ty pa pa hile, hile
Dhe pse kjo dashni mbaroi
Me doje pa pa hile, hile
Zemer, pa pa hile, hile
Ne te dy ishim njesoj

2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Sabiani
Featuring: Flori Lloga
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/12/2022
Muzika: Marsel Gunga & Saia
Teksti: Saia
Video Produksioni: Fullmoon Production
Produksioni: Gravity Music


Sabiani - Pa Hile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Hile".
3. Video është e këngës "Pa Hile", por nuk këndohet nga Sabiani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabiani:


Komente 0