TEKSTESHQIP

Sabiani
Me Thuaj Te Dua
Lyrics
(Feat. Katia)

Rrugeve kalon ecen dhe perdridhesh me sy provokon djemt i ben me hije ste intereson kur nga pas te vijen sa i lendon gjysem zhveshur je kerthiza perjashta djemt i ve ne stres te gjith i ze vapa
luan ti me to qesh ti edhe tallesh por me kujdes

Une se hapa thesin qe per mua djemt vdesin se ska femen tjetur ku ata te mund te shkojn qfar ti bej nenes natyr qe ma fali kete fytyr babin une e dua mami rri me mua po me shum te dashurin ate une dua se kam qef te bej jet dua jeten aventur se e kam nje djal buriz dhe spo dua te leviz qfar me duhesh edhe ti e kam nje pse ti bej dy

Me thuaj te dua se po vuaj eja dhe mos luaj ti me mua etjen ti ma shuaj buzet tua se pa puthje eja dhe nje fjal,me thuaj te dua se po vuaj eja dhe mos luaj ti me mua etjen ti ma shuaj buzet tua se pa puthje me nje fjal me mungon.
Jo ti ske perse qe keshtu te sillesh beso me mundon zemra per ty digjet dhe kur ti kercen diskoteka dridhet sa me pelqen
gjysme zhveshur je kerthiza perjashta djemt i ve ne stress te gjith i ze vapa luan ti me to qesh ti edhe tallesh po me kujdes

Une se hapa thesin qe per mua djemt vdesin se ska femen tjeter ku ato te mund te shkojn qfar ti bej nenes natyr qe ma fali kete fytyr babi une e dua mami rri me mua po me shum te dashurin ate une e dua se kam qef te bej jete dua jeten aventur se e kam nje djal buriz dhe spo dua te leviz qfar me duhesh edhe ti e kam nje pse ti bej dy

Me thuaj te dua se po vuaj eja dhe mos luaj ti me mua etjen ti ma shuaj buzet tua se pa puthje eja dhe nje fjal me thuaj te dua se po vuaj eja dhe mos luaj ti me mua etjen ti ma shuaj buzet tua se pa puthje e nje fjal me mungon

me thuaj te dua se po vuaj eja dhe mos luaj ti me mua etjen ti ma shuaj buzet tua se pa puthje eja dhe nje fjal me thuaj te dua se po vuaj eja dhe mos luaj ti me mua etjen ti ma shuaj buzet tua se pa puthje eja me nje fjal me mungon...

DËRGOI: