TEKSTESHQIP

Sabiani
Po Te Pres
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Te Pres" kënduar nga Sabiani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këtë këngë ka punuar tekstin Armand Trebicka, ndërsa arranzhimi është marrë përsipër nga Adrian Hila.