Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Ti Pse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

shiko shiko shiko mendime me harro
vetem vetem per mu mos qaj
vetem vetem ti me mbaj
shiko shiko shiko mendime me harro
se ti tash ke nje tjeter shko
shiko shiko shiko vetem lotin mos ta shoh
tik tak tak tak tak zemer zemer rri rehat
shiko shiko shiko vetem ne ender me kujto se kam pa un lotin se kom pa un joo

ti pse ti pse ti
me genjen me lotet e tua oo
ti pse ti pse ti
i thuaj dikujt tjeter te dua 4x


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com

Sabri Fejzullahu - Ti Pse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Pse".
3. Video është e këngës "Ti Pse", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0