Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Këmbëzbathur Eja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Moj drenushë
Nuk mundet askush
Ti ndal fjaLë e hallkut
Fjalet i merr era
Ti mos ju beso.

Moj drenushë
Unë po digjem prush
Po të pres te parku
Eja si perhera
Fjalet mos degjoh

Nuk ka gëzof që ngrohë
Shpirtin tim te ftohët
Nuk ka shi që e lagë
Buzën time të etur

duhat shof tani, tani dua te shof
nuk ka kohe se u verbua syri i pafjetur
(2x)
Per inat dil moj në këtë natë
Lëshoj flokët
Këmbezbathur eja
Zbuloje pak
Shtratin tënd te gjatë

Le t`digjet dynjaja
Le t` behet hataja
Pse ta fshehim dashurinë
Nga njerzitë smirezi
Që të dashurojn nuk dinë.


Ky tekst u dërgua nga Granit's

Sabri Fejzullahu - Këmbëzbathur Eja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Këmbëzbathur Eja".
3. Video është e këngës "Këmbëzbathur Eja", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0