Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Nuk Ti Puth Më Gjunjët Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Nuk ti puth me gjunjet,
qe per mua ishin motiv,
nuk ti prek me duart qe mbajten shpirtin tim,
nuk ti sho mo syt,
qe endrroja per qdo nat,
zemra ime me nuk rre ne ate shtrat

Ref:
Ne ate shtrat ku deti mbyti shpirtin tim,
ne ate shtrat ku fjala jote me genjen,
ne ate shtrat ku zhdukej qdo zemrim
hija ime hijen tende e gjen,
jo jo ti nuk je me ajo,
ajo qe dua un per gjithmon,
jo jo ti nuk je me ajoo,
me nuk me nje dhe nuk te njo,
me nuk me nje dhe un ty nuk te njo jooooo.


Ky tekst u dërgua nga Tonimontana

Sabri Fejzullahu - Nuk Ti Puth Më Gjunjët
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Ti Puth Më Gjunjët".
3. Video është e këngës "Nuk Ti Puth Më Gjunjët", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0