TEKSTESHQIP

Salim Arifi
Kadal Dal Po Vjen Pleqnia
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kadal Dal Po Vjen Pleqnia" kënduar nga Salim Arifi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.