Më mbaj mend (për 1 muaj)


Samanta Vjen Me Një Foto Seksi Për Fansat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[27-10-2015]
Këngëtarja Samanta Karavello edhe një herë ka publikuar një foto tejet seksi. Ajo është shfaqur me një stil të veçantë dhe interesant.

Kjo gjë madje është komentuar edhe nga fansat e Samantës të cilët e kanë cilësuar atë si njërën ndër femrat më seksi.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet