Më mbaj mend (për 1 muaj)


Samanta Publikon Sonte “Asnjo Si Unë”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[18-11-2015]
Këngëtarja Samanta Karavella ka publikuar javën e kaluar trailer-in e klipit të saj më të ri "Asnjo si unë" të cilin pritet ta publikoi sonte.

Kënga do të jetë ritmike dhe është punuar nga Alandy, e ndërsa në një foto që Samanta ka publikuar në Instagram shihet se në videoklip do të shfaqet mjaft seksi.

Kënga do të publikohet në youtube në kanalin e menaxhmentit të saj Max Production Al.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet