Më mbaj mend (për 1 muaj)


Samanta Me “Asnjo Si Unë”, Arrin Gjysmë Milion Klikime


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  3
[24-11-2015]
Këngëtarja Samanta Karavello së fundmi ka publikuar këngën me titull “Asnjo si unë”. Pas bashkëpunimit me Skivin, Samanta vendosi ta sjellë projektin e saj e vetme e cila deri më tash ka arritur të kap gjysmë milion klikime.

“Asnjo si unë”, është duke u pritur shumë mirë nga publiku dhe deri më tash po konsiderohet si njëra ndër këngët favorit të këngëtares shqiptare.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet