Më mbaj mend (për 1 muaj)


Samanta Sheh “ëndrra Me Sy Qelë” Për Rita Orën


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4
[30-01-2016]
Këngëtarja Samanta Karavella është vënë në fokusin e mediave së fundmi për shkak të një postimi në rrjetet sociale ku Samanta aludon se këngëtarja me famë botërore Rita Ora ka postuar këngën e saj më të re.

Por komentet në rrjetet sociale thonë të kundërtën: “Une e kam riten ne snapchat dhe asnje vidoe apo foto per ty nuk e ka postu.E vetmja foto eshte Gjurmet” , “po rren veten e dashur” etj. Pasi nuk kanë parë që Rita të ketë bërë një postim të tillë.

Ndërkohë këngëtarja ka psotuar në rrjetin e saj social gëzimin që ka përjetuar kur ka parë këtë gjë:

“Ajo ka ndikuar në ditën time. Faleminderit mbretëreshë. Kjo do të thotë shumë për mua,”- shkruan Samanta në foton që ka postuar.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet