Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Samanta Karavella - Buzeqeshje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

16/12/2004

2004-12-15T23:00:00+00:00

Muzika:

Valentin Veizi

Teksti:

Arben Duka

Pjesëmarrëse në

Festivali i 43-të në RTSH



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Buzeqeshje" kënduar nga Samanta Karavella.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Samanta Karavella i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Samanta Karavella:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet