Më mbaj mend (për 1 muaj)


Samanta Karavella - Le Të Jetë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le Të Jetë".
3. Video është e këngës "Le Të Jetë", por nuk këndohet nga Samanta Karavella.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Samanta Karavella - Le Të Jetë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  33

Muzika:

Edlir Begolli

Teksti:

Big Basta

Video Produksioni:

Blerdi Manushi

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2010"

Këngë e albumit:

"20 Hite 2010"

Këngë e albumit:

"Vjeshtë Dimër 2010"

Komente

Asnjë Koment

09/08/2010

2010-08-09T01:25:24+00:00Mbyll faqen dita
nata bie dhe ka yje ne qiell .
Posterat pemët kan mbuluar
për një eveniment .
Po më kujtohet se edhe ti
dikur doje te ishe atje ..
Mendja me thot duhet të vij
më mungon por sonte t'ndjej !

Reff: 2x
Për të dy le të jetë puthja e parë !
Për të dy le të jetë nata e madhe !
Sonte le të jetë.. sa me speciale
Zemër.. jepi Jetë !

Vera ka nisur zemra ime do të gjuaj në shenjë
kohë pa u parë
dhe ktë moment me ty
mezi po e pres !
Kenga në sfond është si refren
për ne ti e pohon dhe vet .
Të dy afrohemi nji kohë
mbylli sytë një puthje vjen !

Reff: 2x
Për të dy le të jetë puthja e parë !
Për të dy le të jetë nata e madhe !
Sonte le të jetë.. sa me speciale
Zemër.. jepi Jetë !

Le të jetë , Heii ..
Le të jetë , Heii ..
Sonte le të jetë , Heii ..
Zemër.. jepi Jetë !

Reff: 2x
Për të dy le të jetë puthja e parë !
Për të dy le të jetë nata e madhe !
Sonte le të jetë.. sa me speciale
Zemër.. jepi Jetë

Muzika: Edlir Begolli
Teksti: Big Basta
Video Produksioni: Blerdi Manushi

Ky tekst u dërgua nga Egzon Kaloshi   orielaotr   pasha93   Linn`a   loralora
Më Shumë Këngë Nga Samanta Karavella:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë