A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Samanta & Dj Olti - Pafundesi  (Feat. Ddy Nunes)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  165

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/07/2013

2013-07-26T11:49:39

Muzika:

Alandy

Teksti:

Ronela Hajati

Video Produksioni:

MAX Production

Pjesëmarrëse në

SVFM 2014


S'ka asnjë çast,vetëm më ke
Mendimet lëri pas...
Koha s'më ndal, mua më ke....

Për ty fala vetën,nuk doja tjetër
Na lidhte bashk një premtim
Në pafundësi të jepem
Askush s'mund t'jetë më si ti

DDY Nunes:

Hottest girl I've seen in my sight,
Baby girl where you been all my life?
Goose bumps I feel so right
Turned on like a club with the lights
Take my hands and hold them tight
I'ma take you for a crazy ride

Everybody put your hands in the sky,
Party People Live Your Life!

Si ditët e tjera dhe vitet
Jo nuk më iket,dua të rrish e të pres
Një dashuri si e jotja,nuk rezistoja
Dua ta kem ...

Për ty fala vetën,nuk doja tjetër
Na lidhte bashk një premtim
Në pafundësi të jepem
Askush s'mund t'jetë më si ti


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019