A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Top 200

Samanta Karavella - Humbur


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  358

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/11/2017

2017-11-27T13:54:54

Muzika & Teksti:

Kledi Bahiti

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2017


Nuk e besoja
Se do ndryshoja kaq shume
Nuk i tregoja
Sa shume e doja dhe une
Jo s'e kuptova
Pse me mungonte çdo dite
Veten genjeja
dhe sot ta dua kam frike

Ah-ha-ah A-ha-a...

REF. x2:
Sa here jam shtrire ne krahet e tu
Sa here je shtrire ne krahet e mi
Askush me nuk na beson
E humbur jam une
I humbur je ti

Pse e urreja
ndjenjen qe kisha ne shpirt
Pse i besuam
ne njeri-tjetrit s'e di
Ditet kalonin
ato me sillnin tek ti
Jo s'e pranoja,
www.teksteshqip.com
jo s'mund te ktheja tani

Ah-ha-ah A-ha-a...

REF. x2:
Sa here jam shtrire ne krahet e tu
Sa here je shtrire ne krahet e mi
Askush me nuk na beson
E humbur jam une
I humbur je ti

E prape, e prape une di
Te them me fal
Per lotet e tu
per lotet e mi une kam faj

Ndaj... sa here...

REF. x2:
Sa here jam shtrire ne krahet e tu
Sa here je shtrire ne krahet e mi
Askush me nuk na beson
E humbur jam une
I humbur je ti


Ky tekst u dërgua nga GonaKartolina (7)

U krijua nga Tina 2019-05-03 10:00:22
Nuk e besoja
se do ndryshoja
kaq shumë
2018-07-08 20:04:05
Nuk i tregoja
Sa shume e doja dhe une
Jo s'e kuptova
Pse me mungonte çdo dite
Veten genjeja
dhe sot ta dua kam frike
2017-12-03 09:49:18
Askush me nuk na beson
E humbur jam un
I humbur je ti
U krijua nga arla 2017-11-30 16:56:51
Sa here jam shtrire ne krahet e tu
Sa here je shtrire ne krahet e mi
Askush me nuk na beson
E humbur jam un
I humbur je ti
2017-11-29 15:42:12
E prap e prap une di
Te them me fal
Per lotet e tu ,per lotet e mi une kam faj
2017-11-29 12:04:28
sa here jam shtri ne krahet e tu
2017-11-27 20:10:58
Pse e urreja ndjenjen qe kisha ne shpirt
Pse i besuam ne njeri tjetrit se di
Ditet kalonin ato me sillnin tek ti
Jo se pranoja ,jo s'mund te ktheja tani

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019